Profil firmy

Profil firmy

Název: MONT UNION s.r.o.
Sídlo společnosti: Marie Kršňákové 134, 403 17 Chabařovice

Naše firma se řídí svým výrobním programem mezi výrobce středně těžkých a těžkých ocelových konstrukcí. Byla založena v roce 1996. Ve svých výrobních halách vyrábíme průměrně 80t ocelové konstrukce měsíčně. Tuto výrobu zajišťují vysoce kvalifikovaní pracovníci. Kvalitní příprava materiálu na přesných dělících strojích spolu se svařováním, které je prováděno výhradně na svařovacích poloautomatech je zárukou vysoké přesnosti a jakosti vyráběných ocelových konstrukcí.

Ve výrobním programu firmy jsou mimo běžné stavební ocelové konstrukce i technologické ocelové konstrukce. Vyrábíme, dodáváme a montujeme ocelové haly včetně opláštění, markýzy, přístřešky, ale i schodiště, žebříky a konstrukce ocelových krovů. Celou naší výrobní kapacitu jsme schopni smontovat vlastní montážní skupinou, vybavenou vlastními montážními mechanismy a kvalifikovaným personálem. Kvalita našich výrobků je garantována osvědčením o shodě řízení výroby dle ČSN EN 1090-2 pro konstrukční třídy EXC 3.

Technické zázemí

  • Výroba se provádí v hale vybavené dvěma mostovými jeřáby o nosnosti 5 tun.
  • Svařování se provádí na svařovacích poloautomatech v ochranné atmosféře směsných plynů.
  • Pro dělení materiálu využíváme strojní nůžky, které mají délku nožů 3m a mohou stříhat materiál běžné jakosti do tloušťky 25 mm a jedny profilové nůžky.
  • Pro dělení válcovaných profilů se využívá několik strojních pil a rozbrušovacích strojů. Nejmodernější z nich je pásová pila s digitálním nastavením řezaného úhly a možností řezání profilů o velikosti 600 x 400 mm.
  • Další strojní vybavení - frézka, soustruhy, vyvrtávačka, bruska na kulato, lis, sloupové vrtačky.